O nas

Firma „PAU-MAT” Zygmunt Gajewski  istnieje od ponad 25 lat z siedzibą w Tucholi w uroczych BORACH TUCHOLSKICH.

Sklep „OLIMP” w Tucholi ul. Rzeżnicka 6  tel. 52-3360020 zaprasza do zakupów /poniedziałek-piątek   9,30 – 17,00, sobota 9,30 – 13,00/.
Zajmuje się sprzedażą detaliczną-hurtową w branży:
♦ ROWERY, CZĘŚCI, AKCESORIA,WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW,GOKARTÓW  NOŻNYCH,

SERWIS – NAPRAWA ROWERÓW i WÓZKÓW DZIECIĘCYCH,
ARTYKUŁY I AKCESORIA ELEKTRYCZNE, RTV, 

*****  od 2023 r – zamki dmuchane dla dzieci – DMUCHAŃCE …. latawce,wiatr….

 

NOWOŚĆ : od m-ca lipca 2015 r uruchomiliśmy  dwie stanice rowerowe nad jeziorami w Borach Tucholskich powiat tucholski w miejscowościach:

PIŁA ul. JAGODOWA 8 gmina Gostycyn
♦ BYSŁAW 112/TEOLOG  gmina Lubiewo

Do dyspozycji rowerzystów , turystów domki letniskowe – borowiackie całoroczne, wiata grillowa na ok. 30 osób, miejsca do biesiadowania na 20 osób,plac zabaw dla dzieci, trampolina, piaszczyste boisko do siatkówki,mini boisko do piłki nożnej,bezpośredni dostęp do jeziora z własną plażą i pływającym pomostem, sprzętem wodnym /rowery wodne,kajaki, łódka/.  Możliwość wędkowania ryb,wypożyczenia rowerów, gokartów rowerowych.Parking dla samochodów na terenie stanicy.  Wszystko ogrodzone przed dostępem osób postronnych.  Monitoring.

Więcej na : www.domkiborowiackie.pl

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Brdą i kanałem za dodatkową opłatą oraz innych atrakcji na życzenie turystów.

Mam nadzieję, że zaoferowane przez Firmę produkty zadowolą państwa oczekiwania i potrzeby. Na ich wybór składają się sugestie klientów oraz długoletnie doświadczenie w branży rowerowo-turystycznej.

Więcej o nas w foto – GALERIA.

ZAPRASZAMY:    LAS WAS POWITA, A LUDZIE UGOSZCZĄ”.